Sonunuz Kötü Olacak! - Major Scans
Sonunuz Kötü Olacak!
Yer İşareti
101 Kişi takip ediyor.
10
Durumu Güncel
Tür Manhwa

Sonunuz Kötü Olacak!

Özet Sonunuz Kötü Olacak!

Bad Ending Maker Teknolojinin çok geliştiği ve VR Oyunların popüler olduğu bir dönemde bir oyun geliştiricisi olan Nam Min-cheol Napalm Games Şirketi altında “Wings Online” isimli yarattı.

Bu oyun o kadar popüler olmuştu ki, VR Oyun sektöründe bir çığır açmıştı. Oyunun açılışından 5 yıl sonra, Napalm Games yöneticileri oyuna yeni bir güncelleştirme olarak “Oyun İçi Ödeme” sistemi eklemek ister. Lakin oyunun yaratıcısı olan Nam Min-cheol bu teklifi şiddetle reddeder. Fakat bu teklifi reddetmenin ne tür ağır sonuçlara yol açacağından haberi yoktur.

Şirket yöneticilerinden birisi Nam Min-cheol’a bir komplo düzenler ve şirketten kovulmasını sağlar. Kendi elleriyle yarattığı bu oyun, artık başkasının eline geçmiştir. Artık bu raddeden sonra Nam Min-cheol’un aklındaki tek şey, bu yapılanlardan dolayı intikamını alıp, yarattığı oyunu başkalarının elinden geri almak olacaktır!

“Bu benim yarattığım bir oyun ve kendi yarattığım bir dünya.

Bu yüzden…

Bu dünyayı sona erdirecek tek kişi benim!

Oyunun Son Patronu olacak ve bu oyuna bizzat bir son vereceğim!

‘Sizlere kötü sonun nasıl olabileceğini göstereceğim.’

Çıkış Tarihi 2023
Yazar Yuilgu, Ryu Eun-garam
Çizer Shim Jae-young
Raw Yayım Günü -
Paylaşan
Yayımlanma Tarihi
Son Güncellenme
Anahtar Kelime: oku sonunuz kötü olacak!, sonunuz kötü olacak! türkçe, sonunuz kötü olacak! türkçe, indir sonunuz kötü olacak! manga, oku sonunuz kötü olacak! online oku

Yorum

Sitemap